Проведення заходів безпеки у ДНЗ «Малятко»

30.01.2015

 

      На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.01.2015 року №2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах», наказу відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації від 26.01.2015 року №20 «Про  заходи безпеки у навчальних закладах Сарненського району», з метою здійснення заходів безпеки у місцях перебування дітей шкільного та дошкільного віку,   у  ДНЗ «Малятко» були розроблені та проведені заходи з організації та забезпечення збереження життя і здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу :

1. Видано наказ по ДНЗ «Малятко» від 30.01.2015 №35  «Про заходи безпеки в ДНЗ» та доведено до відома працівників закладу під розпис.

2. В усіх вікових групах були проведені роз’яснювальні бесіди з батьками, заняття з дошкільнятами про дотримання правил безпечної поведінки під час навчально-виховного процесу («Особиста безпека дитини», «Сам вдома», « Свій-чужий» і інш.)

В усіх батьківських куточках розміщена інформація на тему: «Безпека дитини залежить від кожного з нас».

3. До відома всіх працівників ДНЗ були доведені правила поводження з вибухонебезпечними предметами, у тому числі замаскованими під них речами.

4. 30.01.2015 року у ДНЗ «Малятко»  були проведенні загальні батьківські збори з метою забезпечення обмеження доступу на територію закладу посторонніх осіб та посилення контролю за недопущенням внесення до приміщень дошкільного навчального закладу вибухонебезпечних й інших предметів, що можуть становити загрозу здоров′ю і життю дітей та працівників.

5.З 9.00 год. до 17.00 год. вхід у дошкільний навчальний заклад зачинено.

Закріплено чергових, які при потребі відкривають вхід.

6. При виході на прогулянку дошкільнят територія майданчика перевіряється відповідальними особами на небезпечні предмети.

5. Завідувач господарством  Жабчик Віра Миколаївна закріплена за забезпечення оперативного інформування силових структур у разі виявлення у дошкільному навчальному   закладі та на прилеглій до нього території зброї, боєприпасів, вибухових речовин.

 

Адміністрація ДНЗзакликає батьків та співробітників бути пильними та соціально відповідальними і дотримуватися загальноприйнятих правил безпеки у дошкільному закладі та поза його межами, особливо у цей непростий час, оскільки від цього залежить життя та здоров’я кожного з нас.

Останні новини

 

 «Перші кроки»
14 жовтня 2014

З метою пропаганди здорового способу життя,впровадження фізичної культури та спорту в повсякденне життя вихованців дошкільного закладу 14 жовтня  в ДНЗ «Малятко»  були проведені спортивні змагання «Перші кроки»,в яких взяли участь вихованці старшої групи «Дзвіночок».Команди «Білченята» та «Зайченята» показали достатні результати у всіх видах змагань. Вихованці  демонстрували свої вміння бігати, лазити, стрибати, а також проявляли набуті фізичні якості: спритність, швидкість, сміливість, уміння працювати командою.Команди показали однакові результати,всі учасники швидкі,вправні,сильні та кмітливі,всім вручили медалі та солодкі призи.

«Є в осені прекрасна мить»

 30 жовтня 2014 року

З 20 по 30 жовтня 2014 року в  дошкільному навчальномузакладі «Малятко» з метою формування естетичного смаку,творчості у дошкільнят проведено виставку-огляд спільних робіт батьків та дітей «Є в осені прекрасна мить». Матеріалом для творчості були обрані: листя, квіти,овочі,пір'я,насіння, нитки, серветки, кольоровий папір,тощо.

Батьки та вихованці обох груп підготували роботи з природнього матеріалу,проявили творчу уяву,а також довели,що мають художній смак та майстерні руки.Всім учасникам виставки оголошено подяку за активну участь у проведенні виставки.

«Сорочинський ярмарок»

30 жовтня 2014року

 

 В  дошкільному навчальномузакладі «Малятко» відбулось осіннє свято «Сорочинський ярмарок», яке відзначилось веселими піснями, розвагами та конкурсами. Дошкільнята у віршах хороводах та піснях прославляли осінь за її красу та щедрі врожаї. Діти одягнені у українські костюми, які відповідають їхнім ролям, виконують жартівливі пісні, запальні таночки та гумористичні сценки. Активними учасниками свята стали батьки вихованців, які із задоволенням брали участь у розвагах.На свято в садочок завітали навіть дід Опанас та баба Параска,які потішили дітей своїми розповідями про своє життя в молодості.Свято вдалось на славу!

Загальні батьківські збори  «Про систему роботи ДНЗ»

31  жовтня 2014 року

31 жовтня  у ДНЗ «Малятко» відбулися загальні батьківські збори «Про систему роботи дошкільного закладу на 2014-2015н.р.»Завідуюча Мисанець Надія Мечеславівна привітала усіх з новим навчальним роком , побажала натхнення та успіхів. Ознайомила з програмами:програма розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля", за якими діти будуть виховуватись та навчатися  у цьому навчальному році; з адміністративно-господарською діяльністю в дошкільному закладі.
Старша медична сестра Лазарчук Тетяна Василівна ознайомила батьків з питаннями: про особливості медико-гігієнічних умов життя дитини в сім’ї та дошкільному закладі та  харчуванням дітей в ДНЗ.
 Також батьківські збори пройшли у обох вікових групах, де вихователі більш детальніше ознайомили із завданнями на новий навчальний рік.

З 10 по 14 листопада в нашому садочку пройшов Тиждень знань з основ безпекижиттєдіяльності 

З 1 по 15 грудня в дошкільному закладі організовано Новорічну виставку (спільні роботи батьків, вихователів та дітей).

 Новорічні ранки
24-25 грудня 2014року

 

Сьогодні ми на свято-

На Новий рік зійшлись,

Гостей у нас багато,

Ти тільки подивись!

 

Весело пройшли новорічні свята в нашому садочку!